Wojownicy Cienia

Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni!


#1 2010-11-27 10:51:48

grafatack

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 10
Punktów :   

Zasady

Mam nadzieję, że wszyscy członkowie gildii będą potrafili się ze sobą dogadać . W końcu dążymy do tego, aby w gildii była sama elita i osoby na poziomie . Dlatego nie będę pisał jakiegoś wielkiego regulaminu typu nie wolno kląć, słuchać się Przywódcy i Oficerów, itp.
Jednak mam parę uwag, które powinny być brane do rozważenia:

1. Szacunek, tolerancja, pomoc to podstawa
Ogólnie chodzi o to aby dogadywać się między sobą, odpowiadać jak ktoś zadaje jakieś pytanie(nawet jeżeli Tobie wydaje się noobowskie to jednak osoba zadająca je może tego nie wiedzieć).
Jak ktoś wchodzi na forum i się wita to napisać chociaż to siema, witaj, elo, yo bo już widziałem często sytuacje ze każdy siedział cicho, chyba jasna sprawa...

2. Podejmowanie inicjatywy
Powoli w gildii dochodzą rzeczy które wymagają od członków jakieś inicjatywy np. poświęcenia kilku grzybów. Z biegiem czasu będą na pewno nowe,dlatego też oczekuje od każdego członka gildii aby się do tego przystosował

3. Podwójne postacie
Jest też taka zasada, że dana osoba może mieć tylko jedną swoją postać w gildii.Wyjątek stanowi dojście pierwszą postacią do 30 lvl, wtedy można stworzyć nową i dodać ją do gildii.

Na razie to tyle, temat zostawiam otwarty, można tu dyskutować i uzupełniać powyższe zasady.

Offline

 

#2 2010-11-27 13:58:53

desuu

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zasady

Ja bym jeszcze dopisał,że interesuje nas jedynie zbudowanie aktywnej gildii..z graczami którzy grają a nie tylko zaglądają do gry,mają regularne wpłaty i stały rozwój postaci..WIELKI BRAT WSZYSTKO WIDZI:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newholland.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.l2pl.pun.pl www.apochujec.pun.pl www.telinf.pun.pl